Startlista för Medåkerloppet

 

Startlista: 2,5 km

Startnummer
Namn
Klubb
Klass
1
Agnes Lundström
d 2,5 km
2
Agnes Sjögren
d 2,5 km
3
Dennis Vidin
h 2,5 km
4
Edla Storm
Västerås
d 2,5 km
5
Elias Holmqvist
Arboga AK
h 2,5 km
6
Ella Persson
Medåkers IF
d 2,5 km
7
Elvin Frejhed
h 2,5 km
8
Emil Pettersson
h 2,5 km
9
Filippa Holgersson
IKW Köping
d 2,5 km
10
Freja Holgersson
IKW Köping
d 2,5 km
11
Hugo Lundström
h 2,5 km
12
Kewin Larsson
Kungsörs SK
h 2,5 km
13
Kian Ejnarsson
MIF
h 2,5 km
14
Liam Håkansson
h 2,5 km
15
Linnea Pettersson
d 2,5 km
16
Matteo Henriksson
h 2,5 km
17
Noel Håkansson
h 2,5 km
18
Vilda Axelsson
d 2,5 km
19
Wilhelm Sjölin
h 2,5 km
 

Startlista: 6 km

Startnummer
Namn
Klubb
Klass
101
Adam Eriksson
IBK Sala
h 6 km
102
Alexander Biker
Dynamix Köping
h 6 km
103
Aniela Wikeling
d 6 km
104
Anna Birker
MIF
d 6 km
105
Anton Linden
Medåkers IF
h 6 km
106
Arne Ljung
h 6 km
107
Arne Malmgvist
IKW Köping
h 6 km
108
Arne Malmqvist
IKW Köping
h 6 km
109
Benjamin Eklund
IK Westmannia
h 6 km
110
Bertil Engström
Björkebo boys
h 6 km
111
Björn Von Walden
h 6 km
112
Björn Zakrison
h 6 km
113
Carina Frejhed
d 6 km
114
Carl-Filip Köld
Medåkers IF
h 6 km
115
Colin Ejnarsson
MIF
h 6 km
116
Daniel Löthgren
h 6 km
117
Dennis Vidin
Muningatan IK
h 6 km
118
Dobroslawa Wikeling
d 6 km
119
Edvin Granat
MIG
h 6 km
120
Elin Dahlin
Himmeta IF
d 6 km
121
Ellinor Persson
d 6 km
122
Emilia Frejhed
d 6 km
123
Erik Persson
Medåkers IF
h 6 km
124
Eva Edström
d 6 km
125
Evelina Frejhed
d 6 km
126
Fredrik Eklund
IK Westmannia
h 6 km
127
Glenn Pettersson
Köping
h 6 km
128
Göran Ragnarsson
h 6 km
129
Håkan Pettersson
Himmeta IF
h 6 km
130
Isak Barkelius
h 6 km
131
Iza Saxin
Medåkers IF
d 6 km
132
Jan Larsson
Metech
h 6 km
133
Jan-Olov Andersson
Metech
h 6 km
134
Jeanette Lundkvist
Metech
d 6 km
135
Jenny Almqvist
Dynamix köping
d 6 km
136
Jimmie Härnborg
h 6 km
137
Jocke Vidin
Muningatan IK
h 6 km
138
Joel Bohrlund
Medåkers IF
h 6 km
139
Johan Andersson
IK Westmania
h 6 km
140
Johan Lund
h 6 km
141
Joline Godin
Arboga södra
d 6 km
142
Jonas Pettersson
h 6 km
143
Katja Makkonen
Medåkers IF
d 6 km
144
Kristian Lampo
Västerås Friidrott
h 6 km
145
Lena Nordin
d 6 km
146
Lénie Skoglund
Arboga
d 6 km
147
Lénie Skoglund
Arboga
d 6 km
148
Liesel Ivarsson
d 6 km
149
Liesel Ivarsson
Fellingsbro
d 6 km
150
Linda-Louise Köld
Medåkers IF
d 6 km
151
Linnea Karlsson
Himmeta IF
d 6 km
152
Lotta Larsson
Metech
d 6 km
153
Louice Fogelström
d 6 km
154
Lukas Granat
MIF
h 6 km
155
Malin Larsson
d 6 km
156
Maria Jansson
d 6 km
157
Marian Van der Meer
d 6 km
158
Marie Eriksson
IBK Sala
d 6 km
159
Mathilda Eklund
IK Westmannia
d 6 km
160
Matteus Molin
h 6 km
161
Matteus Molin
h 6 km
162
Michaela Johansson
d 6 km
163
My Eriksson Kåberg
Heds IF
d 6 km
164
Nea Saxin
Medåkers IF
d 6 km
165
Nicklas Gustafsson
Virsta
h 6 km
166
Nina Gustafsson
Virsta
d 6 km
167
Oscar Eriksson
IBK Sala
h 6 km
168
Ove Johansson
Ove Cross Köping
h 6 km
169
Richard Asp
Westermo Teleindustri
h 6 km
170
Robin Johansson
h 6 km
171
Roland Rohde
MIF
h 6 km
172
Sandra Ludwig
d 6 km
173
Sanna Soininen
d 6 km
174
Sonja Fagernäs
Arboga
d 6 km
175
Svea Ludwig
d 6 km
176
Tanja Kohut
d 6 km
177
Therese Malm
Svensk Fastighetsförmedling
d 6 km
178
Thomas Lundström
h 6 km
179
Tim Jakobsson
Medåkers IF
h 6 km
180
Tony Andersson
Kungsör
h 6 km
181
Victor Magnusson
Medåkers IF
h 6 km
182
Victor Olofsson
Kungsör SK
h 6 km
183
Viggo Garman
h 6 km
184
Vilma Jakobsson
Medåkers IF
d 6 km
 

Startlista: 12 km

Startnummer
Namn
Klubb
Klass
401
Alexander Storm
Västerås
h 12 km
402
Andreas Karlsson
Danielssons bergsprängning AB
h 12 km
403
Anette Eklöf
Runacademy IF
d 12 km
404
Bengt-Ove Bohrlund
Medåkers IF
h 12 km
406
Carl Björnberg
Dynamix Köping
h 12 km
407
Daniel Severin
h 12 km
408
David Tingström
Westeros Trailrunning Society
h 12 km
409
Davor Tepic
h 12 km
410
Erik Öhling
h 12 km
411
Ester Skoglund
Östansjö SK
d 12 km
412
Fredrik Hagström
h 12 km
413
Fredrik Häggkvist
h 12 km
414
Fredrik Von Walden
Vallentuna
h 12 km
415
Gunnar Edström
Medåkers IF
h 12 km
416
Henrik Ljung
h 12 km
417
Håkan Fernström
h 12 km
418
Håkan Öhling
h 12 km
419
Ida Asp
d 12 km
420
Ingvar Skoglund
Östansjö SK
h 12 km
421
Jacob Albihn
Arboga
h 12 km
422
Jan Funcke
Kungsör SK
h 12 km
423
Jenny Holgersson
IKW Köping
d 12 km
424
Joel Larsson
Hägersta GF
h 12 km
425
Johan Ingjald
Örebro
h 12 km
426
Johan Johansson
h 12 km
427
Johan Ljung
h 12 km
428
Johan Persson
Husby Predators
h 12 km
429
Jonas Eriksson
h 12 km
430
Jonas Wendin
h 12 km
431
Karin Rönnbäck
Morjärvs SK
d 12 km
432
Karina Larsson
Kungsörs SK
d 12 km
433
Kenneth Johansson
Hallstahammar
h 12 km
434
Lars Selin
Ovescrosd
h 12 km
435
Lisa Ahlström
Medåkers IF
d 12 km
436
Magnus Bohrlund
Medåkers IF
h 12 km
437
Maria Eriksson
Örebro
d 12 km
438
Maria Skoglund
Östansjö SK
d 12 km
439
Marie Tommila
Kungsörs SK
d 12 km
440
Paulina Sjölin
d 12 km
441
Robert Johansson
Munktorp
h 12 km
442
Ronny Nordlöf
h 12 km
443
Thomas Carlberg
h 12 km
444
Tony Larsson
Kungsörs SK
h 12 km
445
Tove Hugo
d 12 km